O násRestaurace Hnízdo – poznejte místo, kam se budete rádi vracet...Ochutnejte

to nejlepší

Všichni zaměstnanci restaurace Hnízdo svou práci dělají s láskou a maximálním nasazením. Ať už si z naší nabídky vyberete předkrm, polévku či hlavní jídlo, můžeme Vám zaručit, že na talíři získáte jen to nejlepší. Na surovinách, ze kterých vaříme, nikdy nešetříme, můžete si být jisti, že Vaše jídlo připravujeme z ingrediencí té nejvyšší kvality. Snažíme se, aby si u nás vybral opravdu každý, překážkou proto není ani bezlepková kuchyně. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě – přijďte se sami přesvědčit.


Potěšte

své smysly

U nás v restauraci jsme si plně vědomi, že k tomu, abyste si Vaše zážitky mohli plně vychutnat, potřebujete i odpovídající zázemí. Interiér naší restaurace se vyznačuje moderním designem, který díky prosklenným prvkům zajišťuje dostatek denního světla. Pokud k nám dorazíte i s Vašimi ratolestmi, můžete si být jisti, že budete mít prostor si jídlo, menu či kávu dostatečně užít. Mezitím, co si budete dopřávat chvilku pro sebe, Vaše děti se zabaví v dětském koutku.Užijte si

chvilku pro sebeV dnešní uspěchané době je často velmi náročné vyšetřit si alespoň chvilku pouze pro sebe. V naší restauraci to velmi dobře chápeme a pokusíme se Vám tento vzácný čas co nejvíce zpříjemnit.

Nezáleží na tom, jestli k nám zavítáte v čase oběda na denní menu, večeři nebo jen šálek kávy uprostřed pracovního shonu. Nebojte se relaxovat, náš personál se o Vás velmi rád postará.

V případě hezkého počasí je navíc pro Vás připraveno posezení na prostorné terase, která pojme až 60 osob. Vychutnejte si svou návštěvu v jakoukoliv denní i roční dobu, vždy si čas strávený u nás dokonale užijete. Pokud hledáte teambuilding, v přilehlém BRuNO family parku se vyřádíte jako v dětství!

Adresa: Restaurace Hnízdo, Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00
Pondělí - Sobota 11:00 - 21:30
Neděle  11:00 - 20:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.