Oslavy, svatby a firemní akce

Restaurace Hnízdo je díky modernímu a čistému designu vhodným místem pro oslavy, svatby, firemní akce a další příležitosti. Obrovskou výhodou je parkování zdarma pro všechny návštěvníky, dětský koutek, přebalovací pult, bezbariérové prostory a až 100 míst k sezení.

Velice rádi Vám poradíme, jaké občerstvení zvolit, prostřeme stůl podle Vašich požadavků nebo pomůžeme s výběrem vhodného vína.SVATBY

Svatba v naší restauraci bude dokonalá. Hlavní výhody jsou individuální a profesionální přístup ke každé svatbě, parkování přímo před restaurací, moderní design, a prostorný dětský koutek.


NAROZENINY PRO DOSPĚLÉ I DĚTI, JUBILEA a oslavy

Od jídla přes výzdobu až po dort si můžete užít krásnou oslavu narozenin. Parkování přímo před restaurací, dětská jídla, dětský koutek a prostorná moderní restaurace.
FIREMNÍ AKCE, BUSINESS OBĚDY, PRACOVNÍ VEČEŘE, VEČÍRKY PRO FIRMY

Proč mít firemní večírek či prezentaci právě u nás? Pohodlné parkování, moderní prostředí, individuální přístup (možnost programu – teambuildingu), zajistíme i plátno, projektor, aparaturu s mikrofony nebo white board.


Stužkovací a maturitní večírky

Všichni studenti i kantoři si v naší moderní restauraci vychutnají skvělé jídlo. Výhody jsou – prostorná restaurace, individuální domluva a parkování.

Promoce

Slavnostní zakončení studia si zaslouží pořádnou oslavu. Můžete pohodlně zaparkovat u restaurace, v příjemném a moderním prostředí se skvěle najíst a pokud budete mít na své promoci i děti, jistě oceníte prostorný dětský koutek.

KŘTINY

Oslavit u nás můžete i v menším i větším počtu. Tak či tak budete jistě rádi za parkování, dětská jídla, dětský koutek a moderní prostředí naší restaurace.


Každá akce si vyžaduje individuální přístup a dostatek času na její uspořádání.

Adresa: Restaurace Hnízdo, Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00
Pondělí - Sobota 11:00 - 21:30
Neděle  11:00 - 20:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.