RezervaceUdělejte si chvilku pro sebe, jsme připraveni plnit Vaše přání...


Rezervaci místa v restauraci Hnízdo jednoduše zařídíte prostřednictvím našeho rezervačního formuláře.
Pro telefonické rezervace volejte na telefonní číslo , popř. nám napište na .

Rezervační formulář
Rezervujte

si u nás stůl

Pokud chcete strávit romantický večer ve dvou v příjemném prostředí s těmi nejlepšími delikatesami, neváhejte a rezervujte si stůl pouze pro Vás. Postaráme se, abyste si pobyt v naší restauraci náležitě vychutnali.


Rezervujte

si naši restauraci

Pro větší skupiny návštěvníků nabízíme pronájem restaurace včetně dětského salonku u restaurace na narozeninové a rodinné oslavy, svatby, firemní akce a školení.
90 míst v restauraci
60 míst na teraseOsobní přístup

pro všechnyVšech našich hostů si vážíme a nezáleží na tom, jestli k nám zavítáte jako pár, skupina přátel nebo na firemní setkání s Vašimi kolegy. Vždy se o Vás postaráme a zajistíme ten nejlepší servis. Přijďte si vychutnat skvělá jídla z naší kuchyně nebo jen posedět nad šálkem kávy.

Objednejte si to nejlepší z jídelního lístku, doplňte Vašim oblíbeným nápojem a naplno si vychutnávejte veškeré služby. Naším cílem je vytvářet jedinečné zážitky pro všechny naše návštěvníky, ať už u nás strávíte hodinu nebo klidně třeba i celý den.

Pro nejrůznější oslavy, svatby i firemní akce jsme schopni zajistit občerstvení a catering přesně podle Vašich představ. Neváhejte a sdělte nám svá přání. Náš personál je tu pro Vás a uděláme maximum pro to, abyste se při každé návštěvě cítili dobře.

Adresa: Restaurace Hnízdo, Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00
Pondělí - Čtvrtek   11:00 – 22:00
Pátek - Sobota   11:00 - 23:00
Neděle   11:00 - 20:00