RezervaceUdělejte si chvilku pro sebe, jsme připraveni plnit Vaše přání...


Rezervaci místa v restauraci Hnízdo jednoduše zařídíte prostřednictvím našeho rezervačního formuláře.
Pro telefonické rezervace volejte na telefonní číslo , popř. nám napište na .

Rezervační formulář
Rezervujte

si u nás stůl

Pokud chcete strávit romantický večer ve dvou v příjemném prostředí s těmi nejlepšími delikatesami, neváhejte a rezervujte si stůl pouze pro Vás. Postaráme se, abyste si pobyt v naší restauraci náležitě vychutnali.


Rezervujte

si naši restauraci

Pro větší skupiny návštěvníků nabízíme pronájem restaurace včetně dětského salonku u restaurace na narozeninové a rodinné oslavy, svatby, firemní akce a školení.
90 míst v restauraci
60 míst na teraseOsobní přístup

pro všechnyVšech našich hostů si vážíme a nezáleží na tom, jestli k nám zavítáte jako pár, skupina přátel nebo na firemní setkání s Vašimi kolegy. Vždy se o Vás postaráme a zajistíme ten nejlepší servis. Přijďte si vychutnat skvělá jídla z naší kuchyně nebo jen posedět nad šálkem kávy.

Objednejte si to nejlepší z jídelního lístku, doplňte Vašim oblíbeným nápojem a naplno si vychutnávejte veškeré služby. Naším cílem je vytvářet jedinečné zážitky pro všechny naše návštěvníky, ať už u nás strávíte hodinu nebo klidně třeba i celý den. Spojte jedinečný teambuilding v BRuNU se skvělou gastronomií u nás!

Pro nejrůznější oslavy, svatby i firemní akce jsme schopni zajistit občerstvení a catering přesně podle Vašich představ. Neváhejte a sdělte nám svá přání. Náš personál je tu pro Vás a uděláme maximum pro to, abyste se při každé návštěvě cítili dobře. Pokud plánujete oslavu narozenin pro děti, doporučujeme sousední zábavní park BRuNO.

Adresa: Restaurace Hnízdo, Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00
Pondělí - Sobota 11:00 - 21:30
Neděle  11:00 - 20:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.